Montáž žaluzií a sítí do oken


Žaluzie


Dodáváme euro-domykavé žaluzie dle vašeho výběru do 5 pracovních dnů od zaměření. Tyto žaluzie jsou vhodné pro plastová i dřevěná euro-okna. Tyto žaluzie jsou určené k montáži do rámu oken nebo do zasklívací lišty.
Krycí profil je v plochém designu s plastovými bočními krytkami, které lze barevně sladit s krycím profilem. Také horní a spodní profil lze barevně kombinovat, na výběr je široká paleta lamel v různých barevných odstínech. Naklápění a vytahování je prováděno pomocí kuličkového řetízku, žaluzie jsou vybaveny boční silonovou fixací pro maximální zastínění vašich oken.

Kontaktujte nás s poptávkou žaluzií a my Vám navrhneme nejvhodnější řešení s ohledem na cenu a kvalitu. 

Žaluzie montujeme po celé Moravě.

V Olomouckém kraji je to především okolí měst Olomouc, Přerov, Prostějov, Šternberk, Vyškov, Hranice, Lipník, Mohelnice. Ve Zlínském kraji ve městech Kroměříž, Otrokovice, Zlín, Napajedla, Uherské Hradiště, Luhačovice, Vsetín.


Fotogalerie
Vybrat fotogalerii
Vybrána fotogalerie ID: 2

Sítě do oken


Dodáváme sítě dle vašeho okenního profilu a barvy vašich oken do 14 dnů od zaměření.

Přestože hlavní funkce sítí je praktická, svým modernim designem se stávají elegantnim doplňkem vašich oken a dveří. Tyto sítě jsou vhodné pro plastová i dřevěná euro-okna, síť je uchycena otočnými háčky za hranu oken. Síťovina je vyrobena z poplastovaného sklolaminátového vlákna, které nepodléhá korozi a dobře snáší teplotní rozdíly.


Fotogalerie
Vybrat fotogalerii
Vybrána fotogalerie ID: 3