KONTAKT
tel. 606 381 700
e-mail

Žaluzie - montáž a servis žaluzií

Dodáváme euro-domykavé žaluzie dle vašeho výběru do 5 pracovních dnů od zaměření. Tyto žaluzie jsou vhodné pro plastová i dřevěná euro-okna. Tyto žaluzie jsou určené k montáži do rámu oken nebo do zasklívací lišty.

Krycí profil je v plochém designu s plastovými bočními krytkami, které lze barevně sladit s krycím profilem. Také horní a spodní profil lze barevně kombinovat, na výběr je široká paleta lamel v různých barevných odstínech. Naklápění a vytahování je prováděno pomocí kuličkového řetízku, žaluzie jsou vybaveny boční silonovou fixací pro maximální zastínění vašich oken.

PROVÁDÍME TAKÉ OPRAVY A SERVIS VAŠICH STARŠÍCH ŽALUZIÍ. (např. roztržené ovládací korálky nebo boční fixační silon opravíme u vás doma.)

Kontaktujte nás s poptávkou žaluzií a my Vám navrhneme nejvhodnější řešení s ohledem na cenu a kvalitu. Žaluzie montujeme a servisujeme po celé Moravě.

V Olomouckém kraji je to především okolí měst Olomouc, Přerov, Prostějov, Šternberk, Vyškov, Hranice, Lipník, Mohelnice. Ve Zlínském kraji ve městech Kroměříž, Otrokovice, Zlín, Napajedla, Uherské Hradiště, Luhačovice, Vsetín.ÚvodKontakt
TOPlist